Namioty ekspresowe – wyróżnij się podczas eventów

Okres wzmożonej aktywności targowej to czas, kiedy przedsiębiorcy żyją od jednego eventu do drugiego. Często są to eventy pod zadaszeniem trwające po kilka dni, jednak w okresie letnim zdarzają się one również na odkrytym terenie. Liczba wystawców jest z reguły zawrotna. W jaki więc sposób możemy wyróżnić się spośród tłumu tak, by klienci przyszli właśnie do nas? Namioty. Do wyboru mamy na przykład: namioty ekspresowe, rurkowe czy reklamowe.

Namioty podczas eventów

Namioty doskonale sprawdzą się w wielu sytuacjach eventowych czy targowych. Coraz częściej są świadomie wybierane przez przedsiębiorców a możliwość ich dostosowania do indywidualnych potrzeb dodatkowo wzmacnia ich popularność. Obecnie na rynku znajdziemy szeroką gamę namiotów o przeróżnych zastosowaniach. Ten wybrany przez nas musi posiadać odpowiednie wymiary, umożliwić swobodne przemieszczanie się pomiędzy stoiskami, a także być widoczny.W zależności od tego jakie są nasze potrzeby, takiego namiotu powinniśmy szukać.

Namioty ekspresowe – specyfika

Namioty ekspresowe – inaczej nazywane handlowymi. Dzięki procesowi zwanemu galwanizacją zyskują dużą odporność na rdzę. Poszczególne elementy stelaża połączone są ze sobą za pomocą śrub z nakrętkami samo kontrującymi. Dzięki temu są sztywne, stabilne i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Jeśli więc szykujemy się na event pod gołym niebem lub na eventy wyruszamy właśnie w takim wiosenno-letnim okresie namiot ekspresowy będzie idealny!

Namioty – na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Przede wszystkim na stabilność konstrukcji – na rynku znajdziemy namioty ze stalowym bądź metalowym stelażem. I jedne, i drugie doskonale ochronią nas przed porywistym wiatrem i pozwolą na spokojne przyjmowanie klientów. Namioty aluminiowe mimo swojej lżejszej konstrukcji nie ustępują metalowym miejsca. Drugą istotną kwestią jest prosty montaż. Ze względu na częste rozkładanie i składanie takie namioty powinny być intuicyjne jeśli chodzi o proces ich konstruowania. Niezwykle ważna jest też liczba części i prosta instrukcja. W czasie eventu zwykle nie ma czasu na zastanawianie się i montowanie dużej liczby elementów. Po trzecie liczy się mobilność. Ułatwia to z pewnością kompaktowość do której przyczynia się niewielki rozmiar namiotu po jego złożeniu oraz lekkość.

Zapraszamy na pattent.pl, gdzie możesz znaleźć nasze namioty ekspresowe na stronie www.pattent.pl/produkty/namioty-handlowe/namioty-ekspresowe-stalowe

Post Author: Iza Mięciel