Jak zareklamować towar? Ekspozytor i display pomogą!

Każda firma chce, by jej towar był widoczny nie tylko na pułkach sklepowych. Ekspozytor kartonowy oraz opakowania display to skuteczne i proste narzędzia w marketingu. Dzięki nim produkty będą prezentowane w sposób elegancki i praktyczny, a w dodatku znajdzie się tam miejsce również na informacje handlowe. Od lat korzystają z nich niemal wszystkie branże, widać je w sklepach i gabinetach, na targach i prezentacjach. 

Ekspozytor kartonowy i opakowanie display – czym są?

Ekspozytor kartonowy to stojak o dowolnym kształcie, formie, z wybraną grafiką oraz logo firmy. Zawsze posiada dodatkowe przegródki, szuflady lub zakładki, w których umieszcza się ulotki i informacje handlowe oraz reklamowane produkty. Zwykle stawia się go na terenie sklepu, w widocznym miejscu tak, by od razu zwracał uwagę klientów. 

Opakowania display to półotwarte kartony, z których łatwo wyjąć reklamowane produkty.  Mają stabilne dno, tylną ścianką oraz obowiązkowo miejsce na reklamę. Można je przenosić, stawiać na ladzie sklepowej, blacie albo półkach. Stanowią uzupełnienie ekspozytora, który zajmuje znacznie więcej miejsca. Atrakcyjne wizualnie zwracają uwagę kupujących. 

Zalety kartonowych nośników reklamowych 

Produkowane przez nas nośniki reklamowe mają wiele zalet. Przede wszystkim są doskonałej jakości, atrakcyjne wizualnie, mogą przybierać różne kształty, posiadają miejsce na logo firmy, kieszonki na ulotki informacyjne oraz produkty. Ekspozycja towaru staje się dzięki nim wyjątkowa w swej prostocie. 

Ekspozytor kartonowy jest stabilnym i wytrzymałym produktem, który można ustawić w sklepie, na targach i innych prezentacjach. Dzięki atrakcyjnym kształtom od razu zwraca uwagę. Hasła reklamowe, logo firmy i kolorowe nadruki stanowią jego jedną część. Druga to odpowiednie miejsca, w których zamieszcza się produkty i ulotki. Opakowania display są znacznie lżejsze i bardziej poręczne. Można je łatwo transportować, a produkty są odpowiednio zabezpieczone. Po dostarczeniu ich na miejsce, wystarczy otworzyć karton, a wszystko jest dostępne bez konieczności wyjmowania. Znajduje się na nich również miejsce na logo firmy i reklamę.

Kartonowe nośniki są produkowane w najnowszej technologii, dzięki czemu są wytrzymałe, a nadruki z reklamami prezentują się niezwykle atrakcyjnie. 

Post Author: Iza Mięciel