Na co zwrócić uwagę, wybierając hostel?

Jeśli wybieramy się w podróż, chcemy mieć pewność, że miejsca noclegowe, które sobie wybraliśmy, całkowicie nam odpowiadają. I nie chodzi tu tylko o to, aby były one dobrze usytuowane, a dostępne w nich pokoje czyste i wygodne, ponieważ to dzisiaj uważamy właściwie za bezsprzeczny standard.

Dziś wybierając hostel, zwracamy uwagę na to, aby pasował on do tego jak podróżujemy i jak odpoczywamy, słowem jaki mamy styl życia i jacy jesteśmy. Wciąż oczywiście jako najważniejsze kryterium w doborze hostelu możemy przyjąć cenę, jednak na rynku jest tyle ciekawych ofert, że zwyczajnie szkoda z nich nie skorzystać.

Coś więcej niż miejsca noclegowe

Hostele też dawno już zdały sobie z tego sprawę, rozszerzając swoje oferty i wzbogacając je o dodatkowe usługi. Celem takiego działania jest oczywiście wyróżnienie się w morzu ofert i sprawienie, aby turyści i podróżnicy wybrali właśnie te, a nie inne pokoje.

Choć jeszcze kilka lat wstecz hostele były tanimi odpowiednikami hoteli, dziś zapewne byłyby w stanie zakresem oferowanych przez siebie atrakcji niejeden hotel zawstydzić.

Hostel dla aktywnych

Świetnym przykładem takiego właśnie podejścia do klienta i rozbudowania swojej oferty jest Fitness Hostel we Wrocławiu. Nazwa Fitness Hostel jest, jak można się domyślić, nieprzypadkowa, ponieważ jest to szczególne miejsce na mapie Wrocławia, oferujące tani oraz komfortowy nocleg dla miłośników sportu i raczej aktywny wypoczynek.
Sprawdź siłownię https://fitnesshostel.pl/silownia/|
Sprawdź ofertę  bogatą ofertę https://fitnesshostel.pl/oferta/

Sam hostel oprócz miejsc noclegowych i znajdującej się na jego terenie restauracji posiada bowiem część sportowo-rekreacyjną z siłownią, salą fitness, gabinetem masażu, sauną, a nawet ringiem bokserskim dla trenujących sztuki walki!

Wszyscy goście nocujący w Fitness Hostel mogą skorzystać ze wspomnianej siłowni bezpłatnie. Gdyby jednak zdecydowali się na trening cardio na wolnym powietrzu, to z recepcji mogą wypożyczyć rowery, którymi przejadą się i w komfortowych warunkach zwiedzą Wrocław.

Post Author: Iza Mięciel