Tanie Gadżety Reklamowe, jak wybrać, aby nie przepłacić?

Po co nam Gadżety Reklamowe?

Jeśli chcemy, aby nasza firma była rozpoznawalna i zapamiętana stosujemy różne metody, wcześniej czy później wpiszemy w przeglądarkę frazę: tanie gadżety reklamowe, czy są one nam niezbędne? Raczej nie, ale odpowiednio dobrane, mogą dać naprawdę dobre wyniki

Najpierw jednak zastanówmy się po co nam w ogóle w/w gadżety? 
Powodów może być wiele, zazwyczaj jest to jednak wymienione wcześniej budowanie rozpoznawalności naszego mniejszego lub większego biznesu wśród nowych klientów. Czasem próba zatrzymania już aktualnych. 

Możliwe, że potrzebujemy małego upominku do rozdawania na piknikach rodzinnych. Może ma być to prezent dla naszych najwierniejszych klientów? Może dla pracowników?  
Od tego jaka jest to okazja, będzie zależała odpowiedź na następne pytanie:

Jaki Gadżet Reklamowy wybrać? 

 
Wszystko tutaj zależy od tego, w jakim celu takiego gadżetu szukamy. Ważne jest, aby dobrać gadżet odpowiedni do nie tylko do naszej działalności, ale również do aktualnego wydarzenia, pod które się przygotowujemy. 
Jeśli jest to jakaś impreza zimowa, nieźle sprawią się rękawiczki, jeśli letni festiwal dobrym wyborem może okazać się komin, który można wykorzystać zarówno jako okrycie głowy, jak i jako chustę na szyję w przypadku wietrznych dni. 

Warto wcześniej zastanowić się jaki budżet jesteśmy w stanie przeznaczyć na gadżet i jakiego efektu oczekujemy.  
Przemyślmy również jednostkową cenę takiego prezenciku. Dopasujmy go do zaangażowania obdarowywanej osoby lub naszej wdzięczności, co do tej osoby.  

Jeśli obdarowujemy każdą napotkaną osobę na festynie lepiej nada się coś małego, na przykład: breloczek do kluczy. Jeśli jest to jednak upominek dla nielicznych, którzy przeszli z nami długą drogę warto zafundować im coś większego, być może bluza lub koszulka, w której będą mogli pokazać się na mieście? 
Gadżet na każdą okazję. 
 
Istnieje również baza upominków dobra na każdą okazję. Zawsze fajnie jest otrzymać stylowy długopis, który możemy wykorzystać do robienia notatek lub wypełniania dokumentów. Jest to tani i popularny sposób, aby móc zamieścić nasze logo i przypominać o sobie częściej. 
Innym często stosowanym giftem są cukierki, które można przykładowo rozłożyć przy swoim stoisku na targach, prym wiodą tutaj krówki, jednak nie jest to jedyna możliwość. 
Taki mały gadżet można dać przy każdej okazji, prowadząc: szkolenia, konferencje czy własne stoisko. Pasuje również do każdej branży, niezależnie czy masz biuro podróży, czy też kancelarię adwokacką. 

Post Author: Iza Mięciel