Parasole z nadrukiem – daj się rozpoznać podczas deszczu!

Firmy od lat obdarowują swoich klientów lub kontrahentów różnymi firmowymi gadżetami.

Pracownicy niektórych z nich bardziej zwracają uwagę na to, czy gadżet faktycznie się przyda, a dzięki temu będzie lepszą wizytówką i reklamą firmy. W końcu marketing związany z gadżetami też musi być przemyślany. Jednym z tego typu, praktycznych upominków, jakimi może obdarować firma, są parasole z nadrukiem. Przydatne i eleganckie, z pewnością sprawią, że Twoja firma będzie budziła bardziej pozytywne uczucia i z większą pewnością zostanie zapamiętana. Zanim jednak zamówisz tego typu gadżet, przemyśl 3 istotne kwestie, dzięki którym ten upominek będzie dopasowany do wizerunku Twojej firmy.

3 cechy, które powinieneś przemyśleć przed zamówieniem parasoli z nadrukiem

Kolor

Firmy często stawiają na neutralne kolory, jak czerń lub granat lub takie, które bardzo rzucają się w oczy, np. czerwień. Kluczem do sukcesu jest jednak wybranie koloru, który w jakiś sposób będzie kojarzył się z naszą marką. Typowe kolory parasoli sprawdzą się, jeśli Twoja firma stawia na niewymuszoną elegancję, ale parasol w krzykliwym kolorze, niekojarzącym się z Twoją firmą, będzie wyglądał desperacko. Postaw więc koniecznie na taki, który odwołuje się do kolorów kojarzonych z Twoją marką lub jej wartościami – oczekiwany efekt gwarantowany.

Wielkość i umiejscowienie logo

Inną kwestią godną przemyślenia jest wielkość logo na parasolu. Nie powinno ono być za małe, ale też nie na tyle duże, by stać się nieczytelne dla osób, które miną nas w deszczowy dzień. Równie ważne jest jego umiejscowienie, jeśli będzie znajdowało się na środku, istnieją raczej marne szanse, że ktokolwiek je zauważy, przez co rola tego gadżetu w promocji naszej marki nie zostanie spełniona. Najlepiej, gdy logo będzie umieszczone na skraju, tak, by dorosły człowiek dojrzał je mijając osobę posiadając nasz parasol firmowy.

Typ parasola

Ostatnią kwestią jest wybór typu parasola. Najważniejszym kryterium powinno tutaj być to, jak chcemy go wręczyć klientowi – czy elegancko zapakować w torbę z logo firmy, czy wręczyć duży parasol z metalową igiełką na końcu. Powinieneś również wziąć pod uwagę specyfikę swoich klientów, jeśli są nimi Panie, składany parasol, który można schować do torebki, zdecydowanie będzie lepszym pomysłem. Z kolei dla Panów zajmujących się biznesem, z pewnością bardziej ucieszy duży parasol.

Parasole z nadrukiem to tani gadżet reklamowy, który pozwoli zwiększyć rozpoznawalność Twojej firmy na ulicy. To także przydatny dodatek dla Twoich klientów, którzy dzięki niemu zaczną Cię pozytywnie kojarzyć. Jeśli coś w tak łatwy sposób może przyczynić się do promocji Twojej marki, to grzechem byłoby nie skorzystać z takiej opcji. Na naszej stronie znajdziecie różne typy parasoli w szerokiej gamie kolorystycznej i różnych rozmiarach. Wierzymy, że każdy znajdzie w niej taki, który będzie odpowiadał na zapotrzebowanie własnej firmy. Zamów nasze parasole z nadrukiem już dziś!

Post Author: Iza Mięciel