Kompleksowe usługi frezowania cnc

Obróbka części do maszyn przemysłowych jest jedną z najczęściej wybieranych usług przez zakłady przemysłowe, metalurgiczne, hutnicze i petrochemiczne. Dlaczego system cnc wyparł pracę ludzkich rąk? Jakie są jego zalety? To nowoczesny system obróbki artykułów wykonanych z metalu i tworzywa sztucznego.

Dzięki zaprogramowaniu wszystkich kryteriów klient otrzymuje produkt zgodny z jego wytycznymi. Obróbka ręczna nadal wiąże się z ryzykiem wyprodukowania elementu do maszyn z błędem. System sprawia, że efektywność i precyzja pracy wzrasta. Mikrokomputer świetnie współpracuje z maszynami do obróbki materiałów. Praca frezarek i tokarek stała się teraz łatwiejsza, szybsza i dokładniejsza.

Trzy etapy produkcji są niezbędne, aby powstały części do maszyn. Pierwsza faza obejmuje projektowanie elementu, druga to przetwarzanie projektu i eliminacja ewentualnych błędów. Dopiero trzecia faza obejmuje produkcje idealnej części. Specjaliści najczęściej frezują wały napędowe i osi, walce hutnicze, tłoki, tłoczyska, obudowy łożysk, kołnierze, koła jezdne, tuleje i pierścienie. Nierzadko frezowanie cnc podejmuje się także kół zębatych, wózków jezdnych i wibratorów spiekalniczych.

Frezowanie cnc w profesjonalnych zakładach serwisowych urządzeń przemysłowych

Frezowanie to nic innego jak obróbka skrawania. Proces polegający na oddzieleniu warstwy metalu lub tworzywa sztucznego przy zastosowaniu frezarki, która zbiera z powierzchni artykułu wióry. Frezowanie cnc zajmuje się produkcją elementów z metalu i tworzywa sztucznego do maszyn przemysłowych, które wykorzystuje się we wszystkich gałęziach przemysłu. Tego typu obróbka za pomocą systemu cnc cieszy się dużą popularnością i nieustannie rosnącym zainteresowaniem.

Zaprojektowanie komponentu jest ułatwieniem w dalszym procesie produkcji, bo system tworząc go, bierze pod uwagę chropowatość powierzchni, twardość i wymiary. Wszystkie parametry zostają zapamiętane przez system, dlatego ma się pewność, że zlecenie zostanie zrealizowane zgodnie z żądaniem klienta. Klienci docenili system za precyzję wykonania i oszczędność czasu. Brakujący lub zniszczony komponent można uzyskać w bardzo szybkim czasie przy niewielkich nakładach finansowych.

Wybierz nasze usługi Jamet frezowanie CNC

Post Author: Iza Mięciel