CSS Partner to twój partner

Css partner to najlepszy partner w biznesie. Dotyczy to zarówno małych jak i dużych firm. Warto poznać szczegóły ofert, jakie ma dla Państwa Verseo, który jest jednym z kluczowych partnerów Google w Europie.

Oferta bezpłatna dla klientów

Verseo to wiarygodny i doświadczony css partner. Jeżeli zdecydują się Państwo na podłączenie swojego sklepu do css, nie będzie się to wiązało z żadnymi kosztami.
W ramach tej oferty proponujemy porównywarkę obejmującą całą Unię Europejską, Szwajcarię i Norwegię, pełna umowę poufności danych, tzw. NDA ( ang. Non – disclosure agrement), oszczędności nawet do 20% przy kampaniach reklamowych.

Oferty dla klientów z dodatkową wyceną

Poza ofertą bezpłatną CSS parter, jakim jest Verseo proponuje dodatkowe usługi, które z całą pewnością zwiększą ruch w e- sklepie oraz przyniosą wymierne korzyści. Proponujemy dwie dodatkowe opcje: CSS ADVANCED i CSS PRO

CSS ADVANTED poza usługami bezpłatnymi, o których była mowa już wcześniej gwarantuje dodatkowe techniczne wsparcie i onboarding, pomoc przy tworzeniu reguł produktowego pliku, podział produktów pod kątem kategorii oraz optymalizację produktów, których dotyczy kampania.

CSS PRO poza ofertami proponowanymi w pakiecie bezpłatnym i pakiecie CSS ADVENTED, proponuje dodatkowo zarządzanie kampanią w Google, która jest nadal największą wyszukiwarką oraz specjalistę opiekuna, który zajmie się Państwa kampanią.

Zapraszamy do kontaktu, a dokonamy ewentualnej wyceny oraz przygotujemy ofertę indywidualną. Każdy klient potrzebuje bowiem indywidualnego wsparcia, w zależności od jego potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

Czas to pieniądz

Nie trać czasu, CSS partner z pewnością pomoże Ci zwiększyć ruch na stronie, poszerzyć zakres działalności, a tym samym zwiększyć sprzedaż Twoich produktów. Korzyści, jakie płyną z nawiązania współpracy są znaczne i warto zapoznać się ze szczegółami.
CSS partner to twój partner w biznesie. Nawiązując współpracę i podłączając swój sklep lub stronę do css możesz tylko zyskać.

Post Author: Iza Mięciel